מנכ"ל הקבוצה

דני אברמוביץ'

בעידן של היום, שבו הארגון מבסס את האסטרטגיה העסקית שלו על מערך ה-IT, שמשתנה בקצב מואץ, יש צורך ברכישת הכלים הנכונים, על מנת שנוכל לעמוד בדרישות העסקיות, אל מול כלל האתגרים שפוקדים עלינו מדי יום.
ארגונים שמערכת היחסים בין הצד העסקי לצד הטכנולוגי אינה טובה, מתאמצים נואשות להישאר אפקטיביים ולעבוד בצורה יעילה.

Danny.png

כאשר אנו בוחנים את המצב הקיים, ומחפשים לשפר אותו, ההסתכלות היא תמיד על שלושה אזורים או נושאים עיקריים 

Danny_Icons_03.png
טכנולוגיה
Danny_Icons_02.png
תהליכים
Danny_Icons_01.png
אנשים

על הארגון לפתח את היכולות שלו  בכך שזה יאפשר לכם לנצל את המשאבים שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר.
ארגונים שמשקיעים אך ורק במשאבים, אך לא בפיתוח היכולות שלהם, נותרים ללא יכולות מסוימות וחסרים אותם, ולכן, מומלץ מאוד להשקיע במשאבים, אך בו בזמן גם לפתח את היכולות שלכם בארגון.

​מקור הידע של העובדים בארגון מזוהה כגורם קריטי להצלחתו, ולכן, יש צורך להשקיע בפיתוח הידע אצל כלל העובדים בארגון, ולקבוע תפקידים ברורים ולהקצות אחריות לכל תפקיד.

אנו מביאים עמנו שנים רבות של ניסיון בשילוב עם מתודולוגיות ומסגרות ניהול בינלאומיות אשר הוכיחו את עצמן במשך השנים, כאשר מטרתנו העיקרית היא להפוך להיות "יועץ הבית" שלכם, יועץ שאתם יכולים לסמוך עליו.

מסגרות הניהול שפיתחנו במשך השנים, שמבוססות בחלקם הגדול על מסגרות ומתודולוגיות בינלאומיות, וחלקם על הניסיון הרב שלנו, מאפשרות לנו לספק לקהל לקוחותינו מעטפת אבטחת מידע מלאה, בכל הרבדים של התחום.

אנו יכולים לסייע לכם בבניית אסטרטגיה ארגונית, בהיבט אבטחת המידע וניהול הסיכונים, ולוודא שהיא תואמת לדרישות העסקיות של הארגון, ובכך לסייע לכם למנף את הפעילות העסקית של הארגון.

אנו עושים זאת בעזרת הניסיון הרב שלנו, וסטנדרטים ומתודולוגיות בינלאומיות כגון: ITIL, COBIT, COSO, ISO 27001 וכדומה​.
אם אתם נמנים מבין לקוחותינו הנאמנים, אני מודה לכם באופן אישי על כך שנתתם אמון בחברת טייטנס סקיוריטי.

​ואם אתם עדיין לא, אך מחפשים שותף אסטרטגי אשר ייתן לכם מענה הולם לדרישות אבטחת המידע בארגון, אנו נשמח לספק לכם את השירות הזה, ולהרוויח את הכבוד והאמון שלכם.

אתם מוזמנים להצטרף לקהל לקוחותינו המרוצים! אנו נעשה הכל על מנת לתת לכם את השרות המקצועי והטוב ביותר, תוך מענה לדרישות שלכם!

דני אברמוביץ'
(CISSP, CISM, CISA, CRISC, CGEIT, CEH, ISO 27001 LEAD AUDITOR, BS25999 LEAD AUDITOR), מנכ"ל ומייסד הקבוצה.

רוצים לשמוע עוד?

אל תהססו לפנות אלינו, הנציגים הרלוונטים יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי.