הכנה לעמידה בדרישות תקן אבטחת מידע 

ISO 27032

אודות תקן ISO 27032

תקן ISO 27032 הינו תקן שמתווה מסגרת להקמה, ניהול, תחזוקה ושיפור של מערכת לניהול תחום הגנת הסייבר בארגון (מנא"מ). התקן מסייע למפות את איומי הייחוס שרלוונטיים לסוג הפעילות העסקית של הארגון, לקבוע מטרות, ולהוציא לפועל תוכנית לסגירת אותם סיכונים שזוהו, תוך שיפור רמת הגנת הסייבר בארגון. 

icon-head.png

למי מתאים התקן?

התקן מתאים לכל ארגון (קטן או גדול), מכלל המגזרים, שצורכים או מספקים שירותי מחשוב ענן, ורוצים לשפר את רמת אבטחת המידע של השירותים הללו, ולמזער את הסיכונים לעבודה עם שירותי ענן.

יתרונות במימוש התקן

התקן מסייע לבדל את עצמכם מהמתחרים!

box_v_2.png
box_v_2.png
box_v_2.png
box_v_2.png
box_v_2.png
box_v_2.png
box_v_2.png

התקן מחזק את האמון של שותפים עסקיים ובעלי מניות

התקן מחזק את האמון של הלקוחות שניתן בשירותי החברה שלכם

התקן מסייע בעת אירוע סייבר מבחינת הסייבר רזיליינס

התקן מסייע לשפר את רמת אבטחת המידע בארגון

התקן מסייע בהורדת פרמיות ביטוח סייבר

התקן מהווה תנאי סף למכרזים ודרישות לקוחות

התקן מהווה אסמכתא לרמת עמידותו של הארגון בדרישות והמלצות לשיפור רמת הגנת הסייבר בארגון

shaking-hands-2.png
icon.png

שירותי

gradient-banner-2.png

TS-CONSULTING

עבור תקן ISO 27032

צוות היועצים שלנו יוכלו לסייע לכם בכל תהליך ההסמכה, משלב הייזום ועד לתהליך ההתעדה עצמו, כולל המשך טיפול במימוש התקן בארגון, או בחלקים מסוימים.

להלן מגוון הפעילויות שבהן אנו יכולים לסייע לכם

ביצוע תהליך הערכת פערים (עוד טרם תחילת הפרויקט)

v3d.png

ביצוע סקר סיכונים וגיבוש תוכנית לטיפול בסיכונים

v3d.png

ביצוע מבדקים פנימיים

v3d.png

אפיון וכתיבת מסמכי מדיניות ונהלי אבטחת מידע

v3d.png

ביצוע הדרכות להגברת המודעות של העובדים בנושא אבטחת מידע

v3d.png

ביצוע סקרי הנהלה

v3d.png

שירותי CISO מנוהלים (CISO as a Service)

v3d.png

ליווי צמוד בתהליך ההתעדה מול גופי ההתעדה

v3d.png

שירותי ייעוץ וליווי שוטף להטמעת התקן בארגון (בכפוף ל- CISO של הארגון)

v3d.png

רוצים לשמוע עוד?

אל תהססו לפנות אלינו, הנציגים הרלוונטים יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי.

הייחודיות שלנו

הצלחה בטוחה! התחייבות להצלחה במעבר מבדק ההתעדה!

לא עובדים עם מתורגמנים

כל היועצים שלנו דוברים וכותבים אנגלית ברמת שפת אם

אישור התעדה

אנחנו מספקים לכם אישור פורמאלי על כך שהארגון כבר נמצא בתהליך ההתעדה עם תחילת העבודה (מסייע לארגון שניגשים למכרזים או מחויבים לספק מענה ללקוח)

צוות מומחים בעלי הסמכות בינלאומיות רלוונטיות

(ISO 27001 LEAD AUDITOR,

CISSP CISM, CISA, CGEIT, CRISC, ועוד)

ליווי מלא של כל הפרויקט!

ליווי מלא מההתחלה ועד הסוף, כולל עבודה מול גופי ההתעדה (תוך חסכון בזמן ובירוקרטיה מיותר).

מעל 20 שנות ניסיון

עם ניסיון לא משחקים. הניסיון העשיר שלנו מאפשר לקצר לכם תהליכים ולהפוך את תהליך ההתעדה לפשוט, יעיל ומהיר

ניסיון עשיר בביצוע

אלפי פרויקטים

ניסיון עשיר בביצוע אלפי פרויקטים בארץ ובעולם (מעל 50 מדינות בעולם), בכלל המגזרים (פיננסי, טלקום, ממשלתי, היי-טק, מפעלים, ועוד).

המלצות מלקוחות

קובי לכנר

מנהל אבטחת מידע בחברת

Playtech.png

חברת TITANS SECURITY ליוותה אותנו בתהליך ההכנה והתעדה לעמידה בדרישות תקן אבטחת מידע (ISO 27001), ובדרישות תקן הגנת הסייבר (ISO 27032). בגלל שאנחנו ארגון גלובאלי, והתהליך יחסית מורכב, שמכיל בתוך ההסמכה מספר אתרים בעולם, חיפשנו חברת ייעוץ שתסייע לנו להטמיע את התקן מהר, אך מבלי לפגוע באיכות של התהליך. חייב לציין שחברת TITANS SECURITY ביצעה את הפרויקט בזמן שיא, וקיבלנו את ההסמכה מוקדם משציפינו. ממליץ עליהם בחום. מקצוענים אמיתים!

Icon_02.png

שאלות ותשובות על תקן אבטחת מידע (ISO 27032)

למי מתאים התקן?

התקן מתאים לכל ארגון (קטן או גדול), מכלל המגזרים, אשר צורך או מספק שירותי ענן.

האם חובה להטמיע את התקן?

התקן אינו רגולציה או חוק, ולכן אינו חובה. יחד עם זאת, התקן נדרש לעתים קרובות ע"י לקוחות רבים ברחבי העולם, ואף מופיע כדרישה מנדטורית בעת הגשה למכרזים שונים.

מה נדרש כדי להטמיע את התקן בארגון?

נתחיל ברצון (שזה לא עולה כסף), ואז נכונות של הארגון ומחויבות של ההנהלה. הפרויקט מתחיל במינוי מנהל פרויקט בתוך הארגון, ואז אפשר ליצור איתנו קשר להמשך התהליך. אם לא יודעים מי מתאים להיות מנהל פרויקט, אפשר לקיים פגישת ייעוץ קצרה, ללא עלות וללא התחייבות, ואנחנו נשמח להסביר על כל התהליך, וביחד נמצא את הבן אדם המתאים אצלכם בארגון שיכול לנהל את הפרויקט, תחת הליווי שלנו כמובן.

מה עושים אם אין לנו CISO בארגון? האם זה חובה?

זה לא חובה, והתקן אינו דורש מינוי CISO באופן מפורש. יחד עם זאת, התקן מדבר על הקמה, ניהול, תפעול ושיפור מתמיד של מערכת לניהול אבטחת מידע (מנא"מ), שזה בעצם מעין מסגרת לניהול אבטחת המידע בארגון. רצוי שיהיה מישהו בארגון שאמון על הפעילות הזאת. במידה והארגון מתקשה למלא את התפקיד הזה, אנחנו נשמח להציע לכם שירותי CISO מנוהלים (CISO as a Service).

כמה זמן לוקח לקבל את ההסמכה?

צריך לעשות הפרדה בין תהליך קבלת ההסמכה מגוף התעדה (כגון מכון התקנים או IQC), לבין להטמיע את התקן בארגון. תהליך ההתעדה תלוי בזמינותם של הסוקרים בגופי ההתעדה, ובהסדרת התשלום מול גופי ההתעדה. אם אתם נדרשים בדחיפות לתעודה הסמכה, מומלץ ליצור קשר עמנו בהקדם, ואנחנו נזרז את תהליך ההתעדה אל מול גופי ההתעדה.

כמה זמן לוקח להטמיע את התקן בארגון?

שוב, צריך לעשות הפרדה בין תהליך קבלת ההסמכה מגופי ההתעדה, לבין הטמעת התקן. תהליך הטמעת התקן בארגון הינו תהליך מחזורי, שאינו נגמר, וצריך לשפר אותו בכל שנה. כפי שהתקן מציין: מדובר בשיפור מתמיד, ולכן ישנן פעילויות שצריכים לתחזק בכל שנה, וישנן פעילויות או תהליכים שצריכים לשפר.

מה קורה אם אני צריך תעודה ממש בדחיפות?

תצרו איתנו קשר בהקדם, ואנחנו ניצור קשר עם גופי ההתעדה בארץ ובעולם, וננסה להשיג לכם את התאריך המהיר ביותר למבדקי התעדה. חשוב רק לזכור, עליכם להיות מוכנים לקראת המבדק, לפני שהסוקר מגיע למבדק החיצוני.

כמה עולה לארגון להטמיע ולקבל תעודת הסמכה לתקן ISO 27032?

טוב, אין תשובה אחת כללית לתהליך הזה, היות והתמחור משתנה בהתאם למספר פרמטרים כגון: גודל הארגון, כמות אתרים, מיקום האתרים (האם זה רק אתרים בארץ או שיש גם אתרים בחו"ל שצריכים להסמיך), סוג הפעילות של הארגון, כמות מערכות ותהליכים עסקיים, משאבים פנימיים שיש לחברה (על מנת להטמיע תהליכים ובקרות אבטחה), ועוד. ניתן לקבוע איתנו פגישת ייעוץ קצרה, ללא עלות וללא התחייבות שבמהלכה נוכל להסביר לכם את כל תהליך ההסמכה, ומה נדרש, וכמה זמן זה עלול לקחת עד לקבלת התעודה.

במה TS-CONSULTING  יכולים לסייע לנו בתהליך?

בגדול, אנחנו יכולים לסייע לארגון בכל הפרויקט, מתחילתו ועד סופו. חשוב לציין שאנחנו לא חברת אינטגרציה, כך שאם נדרש להטמיע מוצרים מסוימים או לבצע הגדרות ושיניים ברשת הארגון, צוות היועצים שלנו יספק את הייעוץ, ליווי והכוונה, אך לא את הביצוע בפועל. אנחנו מלווים את הארגון משלב הייזום ועד לקבלת התעודה, כולל השתתפות במבדק הסופי, וסיוע במהלך המבדק ולאחר המבדק (טיפול בממצאים אם יימצאו).

מה קורה אם כבר עשינו חלק מהפעילויות לבד?

אין בעיה. אם לארגון כבר יש תקן אחר, או שהחל בתהליך באופן עצמאי ואז נעצר, אנחנו יכולים לבצע תהליך של הערכת פערים. מטרת התהליך הזה הינו לבחון את מוכנות הארגון מבחינת עמידה בדרישות התקן, ולמפות את כל הפערים בין המצב הרצוי (דרישות התקן) לבין המצב המצוי (מצב קיים). התוצר של תהליך הערכת הפערים הינו דוח מפורט של מהם הפערים, והכנת תוכנית עבודה משותפת לסגירת הפערים.