סקר ספקים

בדיקת רמת האבטחה של ספקי הארגון

consulting_15.png

מהו סקר ספקים ?

לאחרונה אנחנו עדים לתופעה הולכת וגדלה של בקשות רבות מחברות שונות לביצוע סקרי ספקים.

יש כבר היום מאמרים רבים אשר מתארים את הספקים כחולייה החלשה של הארגון.

consulting_13.png

למעשה, סקר ספקים הינו ביצוע בדיקת רמת האבטחה של ספקי הארגון במיוחד לאותם ספקים אשר חשופים למידע רגיש (כגון PII או PHI) או אשר מחזיקים אצלם את המידע עבור הארגון.

ישנם כיום הרבה מאוד תהליכים עסקיים אשר מבוצעים לא פחות ולא יותר על ידי ספקים חיצוניים. חובה על על ארגון שמפעיל ספקים חיצוניים לבדוק איך המידע מאוחסן למשל או למי יש גישה לאותו מידע ועוד שאלות רבות מסוג זה אשר יעזרו לנו להבין את רמת הבשלות של הספק בנושא אבטחת מידע.

אתם תופתעו לשמוע שלעיתים קרובות ספק מסוים מעסיק בעצמו ספק משנה וכך הלאה... האקרים ופורצים כבר מזמן מבינים שיותר קל לתקוף את אותם ספקי משנה כי זה יותר קל ופחות מאובטח מאשר לתקוף את הארגון הראשי.

במהלך סקרים מסוג זה אנחנו בודקים מספר רב של תחומים ובעזרת הממצאים אנו מצליחים למפות את התחומים שצריכים "חיזוק" וכמובן מתן המלצות מעשיות לשיפור התוצאות.

אבטחה פיזית, ניהול משאבי אנוש, מצב המחשוב בארגון וכיצד הספק מנהל את רשומותיו הם רק דוגמאות למספר תחומים אשר נבדקים על ידינו.

לטייטנס סקיוריטי ישנה מטודולוגייה ייחודית וצוות מומחים בעל ניסיון רב לביצוע סקרי ספקים במגזרי תעשיה שונים. אנחנו יודעים  ללמוד בצורה מהירה את הארגון עצמו מבלי להפריע לעבודתו ולספק את התוצרים הדרושים.

רוצים לשמוע עוד?

אל תהססו לפנות אלינו, הנציגים הרלוונטים יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי.